King Promotion s.r.o.

 

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a následnou distribuci originálních módních doplňků jako jsou pánské kravaty, motýlky, kapesníčky, šály dámské, šátky a deštníky v originálním designu nebo s logem a v barvách Vaší firmy. Dále zajistíme Váš veškerý firemní textil na míru, jako jsou košile, polokošile, trička, mikiny nebo kšiltovky s potiskem nebo výšivkou ať už na veletrh, pro zaměstnance nebo Vaše promo akce.

Naše materiály pro módní doplňky: 100% polyester, 100% hedvábí a doplňky se speciálním designem dle Vašeho návrhu.

Pro naši společnost je nejdůležitějším prvkem poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní a módní oděvy. Chceme být společností, která je volbou číslo jedna.

Nezaměřujeme se pouze na masovou výrobu, protože každý klient je jedinečný a proto chceme i našim výrobkům vtisknout punc originality. Veškeré oděvy vyrábíme pro zákazníky s cílem zajistit komfort při jejich nošení, elegantní a módní vzhled v nejvyšší možné kvalitě.

Rádi vypracujeme originální návrh právě Vaší kravaty nebo doplňků pro Vaši společnost. Vypracujeme pro vás provedení na míru vašemu přání.

Kravaty jsou neodmyslitelnou součástí každého moderního muže a také zlepšují image firmy.

Naše služby využijí firmy i jednotlivci - kravaty vytváříme pro každého.

K vysoké odbornosti a profesionalitě přidáváme etickou stránku chování společnosti a jejich zaměstnanců a věříme tak, že naše spolupráce bude pro Vás příjemným překvapením.

 

Tomáš Machala

jednatel společnosti King Promotion s.r.o.